Aanmelden Ik heb een account Mijn account creëren
Menu
Mis nooit nog wat!
Schrijf u in en stel uw persoonlijke TV Gids samen

​TV Gids van NPO3 - dinsdag 26 september 2023

Het tv-programma van NPO3 vanavond

NPO 3 is de derde Nederlandse publieke televisiezender van algemeen belang die in 1988 is gelanceerd. Deze derde zender is de jongste van de nationale publieke televisiezenders. Jongeren zijn de doelgroep van de zender. In november 2011 had de zender een marktaandeel van 6,5%.

Meer

Reclame

Series deze avond
20:00 'Allo 'Allo! Serie/Feuilleton - 0:35 - Engeland Tv-programma VTM4
20:05 Familie Dramatische komedie - 0:30 - België Tv-programma VTM
20:15 Thuis Dramatische komedie - 0:30 - België Tv-programma EEN
20:35 Condor Thriller - 1:05 - Verenigde Staten Tv-programma VTM3
21:40 Condor Thriller - 1:00 - Verenigde Staten Tv-programma VTM3
22:55 NOOD Drama - 0:40 - Nederland Tv-programma VIJF
Talkshows & ontspanning
20:00 De Tafel van Gert Debat - 1:00 - België Tv-programma VIER
20:35 Camping Coppens - Home Sweden Home Ontspanning - 1:05 - België Tv-programma VTM
20:35 Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt Ontspanning - 1:00 - Nederland Tv-programma VTM2
20:35 De Afspraak Informatief - 0:45 - België Tv-programma CANVAS
21:00 Niveau 4 Brussel-Zuid Reportage - 0:55 - België Tv-programma VIER
21:20 Godvergeten Documentaire - 0:50 - België Tv-programma CANVAS
21:35 Amai zeg wauw! Muziek - 0:50 - België Tv-programma EEN
22:35 Lady Truckers Ontspanning - 1:00 - België Tv-programma VTM2
22:40 999: What's Your Emergency? Gezondheid - 1:00 - Engeland Tv-programma VTM4
Sport

Reclame

NPO3 TV-programma

NPO 3 is de derde Nederlandse publieke televisiezender van algemeen belang die in 1988 is gelanceerd. Deze derde zender is de jongste van de nationale publieke televisiezenders. Jongeren zijn de doelgroep van de zender. In november 2011 had de zender een marktaandeel van 6,5%.

In Vlaanderen is de NPO 3 televisiezender beschikbaar op de belangrijkste televisieoperatoren; Proximus TV, Telenet, Scarlet en Orange.

TV-programma's van NPO3

Het ketenproject gaat terug tot 1985. Het oorspronkelijke plan was om een gezamenlijke zender op te zetten met de Vlaamse Belgische omroep BRTN (vandaag de dag de "Vlaamse Radio- en Televisieomroeporganisatie" - VRT), maar dit plan slaagde niet.

De zender werd op 4 april 1988 gelanceerd door de toenmalige Nederlandse minister van Cultuur Elco Brinkman.

Tot 2006 was de programmering cultureel, met een focus op de regio's van Nederland. Vervolgens is er in 2006 een hervorming van de audiovisuele sector doorgevoerd. Als gevolg van deze hervorming zijn de programma's gericht op jongeren en jongvolwassenen en enigszins op vermaak. De zender zendt ook minstens dertien uur kinderprogramma's uit (onder de namen "NPO Z@ppelin" in de ochtend en "NPO Z@PP" in de middag).

Op 19 augustus 2014 wordt Nederland 3 omgedoopt tot 'NPO 3' als alle kanalen van de Nederlandse Publieke Omroep (NPO). De zender zet zijn entertainmentfocus voort met de succesvolle talkshow "Zondag met Lubach" van Arjen Lubach, die sinds 2015 wekelijks wordt uitgezonden.

Belangrijkste programma's in het programmaschema van de NPO3

"Claudia op Vrijdag (VARA), Ik weet wat jij deed (TROS), De Bubbel (BNN) en Comedy Corner (NPS). Andere bekende programma's zijn 'Ranking the Stars' (BNN), '71 graden Noord' (AVRO), '3 op reis' (LLINK-BNN), 'Spuiten & Slikken' (BNN), 'Jong' (EO), 'Puberruil' (KRO) en 'Jan Smit, de zomer voorbij' (TROS). Er is ook de serie 'De slet van 6vwo' met Joep Sertons en Lisa Zweerman. En de uitzending van het Pinkpop-rockfestival, die al jaren aan de gang is!

U vindt al uw tv-zenders terug op Mijn TV-Gids

Tv gids EENTv gids CANVASTv gids VTMTv gids VTM2Tv gids VIERTv gids VIJFTv gids VTM3Tv gids VTM4Alle zenders