Tv gids voorvrijdag 24 februari
-
6h > 8h bovenkant pagina ^
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
07:10 - geen extra info
Sesamstraat
Een speciale Sinterklaasaflevering, waar Ieniemienie met Willeke Alberti het liedje over een boom zingt.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8h > 10h bovenkant pagina ^
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10h > 12h bovenkant pagina ^
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12h > 14h bovenkant pagina ^
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:55 - geen extra info
Sesamstraat
Een speciale Sinterklaasaflevering, waar Ieniemienie met Willeke Alberti het liedje over een boom zingt.
-
14h > 16h bovenkant pagina ^
-
14:10 - geen extra info
Stafari
"Stafke en de Gekke Gier": Bouillon is tijdens Stafari de eerste stopplaats voor Staf en Waf. Ze ontmoeten er Ivan De Gier. Ivan is, jawel what's in a name, een echte gierenkenner. Niet alleen kent hij deze roofvogels van a tot z, hij voert er ook shows mee op in het kasteel van Bouillon. Staf leert hoe hij met deze beesten moet omgaan en mag zelf meteen ook de show stelen tijdens een echte "gierenshow". - "Stafke en de Potige Panter": Staf en Waf trekken naar de Olmense Zoo. Daar ontmoet Staf Wilma. Zij kan hem alles vertellen over zwarte panters. Waar leven ze? Wat eten ze en hoeveel? Zijn ze gevaarlijk? Staf komt het allemaal te weten. Maar, daar blijft het niet bij, want Wilma heeft voor Staf een grote verrassing in petto: Wilma verzorgt Ebony, een baby pantertje van enkele weken oud. En vandaag mag Staf het diertje vastnemen en het zijn flesje geven
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16h > 18h bovenkant pagina ^
-
16:00 - geen extra info
De Mooiste Sprookjes van Grimm - Het dappere kleermakertje
Een kleermaker slaat zeven vliegen in een klap dood. Hij is daar zo trots op dat hij dat op zijn hemd borduurt en door list, bedrog, hoogmoed en bluf verslaat hij reuzen en schopt hij het uiteindelijk tot koning
-
-
-
-
-
-
-
-
17:25 - geen extra info
Sesamstraat - Zingen
Vandaag een speciale gast in Sesamstraat. Miss Montreal zingt samen met Tommie. Meneer Aart moet alleen maar even Purk in bed leggen. Miesje Mooi presenteert I factor, wie zou er winnen? Bert vraagt zich af wat hij met de letter L zou kunnen doen. Peetje zingt een slaapliedje voor Tommie en Ieniemienie.
-
18h > 20h bovenkant pagina ^
-
-
-
18:23 - geen extra info
Het klokhuis
Het paard en de bok: allebei bekend van de gymles! Maar wat is het verschil tussen gym- en turntoestellen? En waarom wordt bij turnen het ouderwetse paard niet meer gebruikt? Lisa komt het allemaal te weten bij de turntoestellenfabriek. Daar is ook het nieuwe paard voor de Olympische Spelen gemaakt. Verder bekijkt Lisa hoe bijvoorbeeld rekstokken worden getest, want turntoestellen krijgen het zwaar te verduren!
-
-




